בלוניר - שמחה זו העבודה שלנו!

"בלוניר" - חנות לאביזרי מסיבות ואמנות הבלונים, נמצאת בלב לבו של כפר קטן בעמק חפר, שם תמצאו מבחר של אלפי בלונים, ציוד לאמני בלונים, וכל האביזרים הדרושים למסיבה המושלמת.
בחנות שלנו ישנם מעל 300 תאים של בלונים איכותיים מהחברות המובילות בעולם וציוד משלים לאמני בלונים מתחילים ומקצועיים. בין היתר תמצאו אצלנו את המותגים:
GEMAR , ANAGRAM, BELBAL , SEMPERTEX , QUALATEX , LINK-O-LOON ועוד. וכן פינת המחשה ורעיונות בה מוצגות יצירותיו של ניר-בלוניר, מנהל החנות ואמן בלונים לאירועים, מהן ניתן לשאוב השראה.
בנוסף בחנות מבחר קולקציות של קישוטים,ניפוח בלונים בהליום, גימיקים לכל אירוע והפתעות לימי הולדת, כלים חד פעמיים ממותגים, אביזרים לרחבות הריקודים, לעיצוב שולחן ועוד.
ניר המתמחה בקיפול ועיצוב בבלונים, דואג להתעדכן בטכניקות חדשות ועיצובים ייחודיים, מוזמן לאירועים פרטיים ועסקיים, בהם הוא מעצב דקורציות של זרים ופסלים מבלונים בהתאם לנושא ולסוג האירוע. הוא גם לוקח חלק באירוע עצמו ומציב דוכן ססגוני בו הוא מחלק מתנות וגימיקים, בלונים מקופלים לילדים וכתרים לרחבת הריקודים.
בנוסף מעביר ניר סדנאות בקבוצות להדרכה באומנות קיפול הבלונים, וכן מופיע במסיבות ובימי הולדת ומעביר הפעלות לילדים ולמבוגרים. את מגוון הבלונים והציוד המקצועי הנלווה ניתן להזמין גם דרך החנות האינטרנטית וכן, להתעדכן על המתחדש דרך דף הפייסבוק של בלוניר.